Szafa prawdziwego mężczyzny

Jaka powinna być zawartość szafy każdego mężczyzny? Co ma się w niej znajdować? Trzeba pamiętać o jednym, ubranie nie służy tylko do okrycia lub ogrzania, ono ma również odpowiednio wyglądać. Rzeczy luźne, wygodne oraz eleganckie i schludne. Co wybrać? Przyjrzyjmy się ubraniom jakie powinniśmy mieć u siebie w domu.
Nic nie jest tak popularnego jak klasyczne, dżinsowe spodnie. On nigdy się nie zestarzeją, najlepiej mieć ich kilka par. Jedyna reguła odnosi się do wieku ich właściciela, jeżeli masz już 40 lat to nie noś spodni z ćwiekami, dzwonami, dziurami czy cyrkoniami.. Trzeba dorosnąć, postaw na klasykę – niebieskie dżinsy to, to czego potrzebujesz. T-shirt na szczęście jeszcze jest na topie. Wyraź swoje przywiązanie do zespołu muzycznego, wyraź swoje przekonania, to co będziesz miał na koszulce będzie wyrażało ciebie i twoją osobowość. Gdy dobierzesz do niego odpowiednią marynarkę będziesz mógł również pojawić się na imprezie oficjalnej. Różnorodność i ilość nie ma znaczenia, no może nie noś tych z postaciami z bajek, kobieta ma czuć, że ma przy sobie mężczyznę, a nie dziecko. W szafie nie może również zabraknąć chociaż jednej skórzanej kurtki. Jest ona „must have” męskiej garderoby i w odpowiedniej aranżacji będzie niezwykle efektowna.
Klasyczna biała koszula jest niezbędna. Zawsze, ale to zawsze będzie sytuacja w której będziesz ją musiał założyć. Niech wisi w szafie, wyprasowana, czysta i promieniująca bielą i czeka na swoją kolej. Jeżeli mamy już białą koszulę, to potrzebny będzie również garnitur. jeansyNiech będzie wykonany z dobrego materiału, w kolorze ciemnego grafitu, czerni lub brązu. Powinien dobrze leżeć, być elegancki, w skrócie – ma być dobrze skrojony. Marynarka, jedna zawsze się przyda. Jeżeli mamy mniej oficjalne spotkanie, a nie chcemy wyglądać jak fleja, to należy sięgnąć właśnie po marynarkę. Pasują do niej dżinsy i t-shirt. Płaszcz, który będzie pasował do innych elementów garderoby z naszej szafy również będzie nam potrzebny. Niech wyróżni się krojem od innych płaszczy, a kolor oscyluje między beżem a granatem. Kupiony jeden porządny starczy na lata – to dobra inwestycja. Bokserki, ten drobiazg również nie umknie oku twojej kobiety. Klasyczne majtki to już przeżytek, stringi to za dużo. Bokserki będą idealne. Fajny design, dobra jakość, dobór w zależności czy w nich spisz czy idziesz na siłownię – pamiętaj nawet przy tej części garderoby jest to ważne.
Ostatnie dwie rzeczy, o których powinien pamiętać mężczyzna to trampki i zegarek. Zegarek nie wskazuje już tylko czasu, jest on odzwierciedleniem naszej osobowości. To obowiązkowa biżuteria każdego faceta, tak samo niezbędna jak krawat czy pasek. Czemu na naszej liście pojawiły się trampki? Prawda jest taka, że w ostatnich latach są one ogromnym hitem, mogą je nosić mężczyźni
w każdym wieku. Dobrze wyglądają, są wygodne i pasują nawet do marynarki.