Najpiękniejsza kobieta świata 2019 według magazynu People.

Jennifer-GarnerKażdego roku magazyn „People” publikuje zestawienie najpiękniejszych kobiet świata. W tym roku również została wybrana ta najładniejsza. Jest nią aktorka Jennifer Garner. Kobieta niezwykła, ponieważ para się nie tylko aktorstwem, a co robi dokładnie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

GarnerJennifer Garner została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata roku 2019. Ranking tworzy amerykański magazyn People. Aktorka została wyróżniania nie tylko za urodę, ale również za jej działalność charytatywną i na polu zawodowym. Jennifer nie próżnuje – angażuje się w tworzenie żywności ekologicznej dla niemowląt oraz dba o edukację dzieci na wczesnym etapie. Informacje o wyborze zaskoczyły samą aktorkę, ponieważ dowiedziała się o tym na łamach popularnego w Ameryce programu Ellen DeGeneres. Jennifer już kiedyś została wyróżniona za swoją niezwykłą urodę – 18 lat wcześniej brytyjskie czasopismo Maxim uznało ją za najseksowniejszą kobietą roku 2001. Sama aktorka nigdy nie uważała siebie za najpiękniejszą, ale taki gest jest zapewne mile widziany. Piękność od 2009 roku jest ambasadorem organizacji Save the Children, która promuje umiejętności czytania, pisania oraz odżywiania. Często odwiedza rodziny, które objęte są programem wczesnego nauczania.

JenniferTa teksańska piękność (urodziła się Houston w Teksasie) ma już 47 lat i tym bardziej trzeba uznać to, iż została wybrana tą najpiękniejszą. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w takich produkcjach jak Miłość, Simon czy Mięta pieprzowa. W tym roku podkładała głos w filmie animowanym Wonder Park. Najbardziej znana jest chyba jednak jest z roli Elektry w filmie Elektra z roku 2005. Jennifer była związana z Benem Affleckiem. Mimo rozwodu para dalej się spotyka spędzając czas wspólnie z trójką dzieci. Jennifer jest zwolenniczką kampanii anty-paparazzi wśród dzieci celebrytów. W sierpniu 2013 r. Garner zeznał wraz z Halle Berry przed Komitetem Sądownictwa w California Assembly w celu poparcia ustawy, która chroniłaby dzieci gwiazd przed prześladowaniem przez fotografów. Obecnie te przepisy są obowiązującym prawem w USA .