Jak zatrzymać przy sobie kobietę?

O sztuce uwodzenia kobiet napisano już opasłe tomiska, a i tak nie zawsze się każda metoda sprawdza. Jednak większość mężczyzn ma jakieś swoje specjalne sztuczki czy metody by zdobyć kobietę, która się bardzo podoba. I kiedy już udaje się zdobyć serce ukochanej, jej atencję, pojawia się strach – jak jej nie stracić? Co zrobić, aby zatrzymać przy sobie ukochaną? Jest kilka trików, sposobów, by uczucie stało się dojrzalsze, głębsze, a związek wszedł na zupełnie nowy, wyższy poziom. Oto one.
Przede wszystkim należy pamiętać, że kobieta uwielbia być adorowana. kobietaA jest tyle sposobów na okazanie jej zainteresowania, a najpopularniejszym są kwiaty. Każda kobieta lubi dostawać kwiaty. A wybór jest przeogromny – tulipany, lilie, goździki czy róże. Jeśli ma się problem z wyborem odpowiednich kwiatów, warto zapytać się siostry, koleżanki, kwiaciarki, co na daną okazję będzie odpowiednie. Zawsze sprawdzi się pojedyncza róża, a bukiet kwiatów wysłany jej do pracy sprawi, że poczuje się wyjątkowo, zwłaszcza, że niejedna koleżanka będzie jej zazdrościć.
Innym ważnym elementem zdobywania serca kobiety jest pozostanie mężczyzną z klasą. Niech każde wsze spotkanie, rozmowa odbywają się na poziomie, który prezentowałeś na pierwszej randce. Niech kobieta nie myśli,że spotyka się z chamem, burakiem czy innym niepożądanym typem, który tylko na pierwszym spotkaniu udawał dżentelmena. Jednak słownictwo i maniery to nie wszystko. Prawdziwy facet z klasą musi też dobrze wyglądać. Odpowiedni strój, fryzura oraz gadżety (zegarek) muszą pasować do całości oraz do okazji. Do tego niekwestionowana konieczność dbania o higienę osobistą, porządne paznokcie, świeży oddech, zdrowe zęby jest obowiązkowa.
Specjaliści od spraw związków, czy sercowych podkreślają, że ważnym elementem związku jest zaskakiwanie drugiej osoby. Niespodzianki, nawet te najmniejsze i najdrobniejsze, są formą wyrażenia tego, że partnerowi zależy na partnerce i odwrotnie. paraWarto także postawić na kreatywne, wspólne spędzanie wolnego czasu. Jeśli oboje lubią gotować, może warto pomyśleć o warsztatach kulinarnych lub kursie gotowania, na przykład w formie weekendowej. To na pewno scali wasz związek. Jeśli jednak oboje jesteście fanami aktywności fizycznej, może warto rozejrzeć się za jakimiś ciekawymi zajęciami np. wspinaczką lub zajęciami na siłowni. To także potrafi scalić związek, a może uda się odkryć wspólne, nowe zainteresowania?
Niezawodnym sposobem na zatrzymanie przy sobie partnerki jest pokazanie jej, że myśli się o związku w sposób poważny. Może o tym świadczyć na przykład zorganizowanie wspólnego z jej rodzicami obiadu lub przedstawienie ukochanej swoim rodzicom. Kobieta na pewno doceni ten gest i poczuje się wyróżniona.