Jak powinien zachowywać się facet z klasą?

Jak powinien zachowywać się facet z klasą, prawdziwym gentelman? Prawda jest taka, że znalezienie idealnego remedium byłoby bardzo trudne. Jednak jest pewna grupa zachowań, których realizacja będzie postrzegana jako odpowiednie działanie faceta z klasą. Poniżej przedstawiamy naście zachowań, które są odpowiedzią na zadane przez nas pytanie.

menPierwszym i chyba najważniejszym jest dobry wygląd. Należy wyglądać dobrze każdego dnia. Niezależnie czy jest tydzień pracy, weekend czy urlop. Odpowiedni wygląd to podstawa. W restauracji zostawiaj napiwki. Praca kelnera jest ciężka, a jej docenienie wyraża się poprzez tak niewielki gest jak napiwek. Jest to podwójne zwycięstwo. My będziemy postrzegani jako prawdziwi faceci jednocześnie zostawiając po sobie odpowiednie wrażenie. Należy używać kosmetyków dobrej jakości. Ta zasada nie dotyczy tylko perfum czy dezodorantu, ale również kremów i maści. Podróbki nie wchodzą w grę. Nie należy się chwalić swoim wykształceniem czy sukcesami zawodowymi. Dobrze by było nauczyć się przyrządzać kilka drinków – ta umiejętność na pewno przy da się na imprezach lub na luźnych spotkaniach biznesowych. Nigdy nie należy przesadzać z perfumami, jest to dość duży nietakt, który może przeszkadzać wielu osobom. Ciągłe zerkanie na telefon nie będzie dobrym sposobem na spędzenie czasu ze swoją towarzyszką dlatego należy porzucić ten nawyk lub zostawić telefon w domu. Następnie należy spędzać czas z osobami, które nas rozumieją, nie należy na siłę się komuś na siłę przypodobywać. Jakość i wygoda to podstawa, dlatego nie należy kupować najtańszych rzeczy.

człowiek-z-klasąKolejna dawka zachowań również pomoże zrozumieć jak powinien zachowywać się facet z klasą. Nie należy traktować kobiet przedmiotowo. Komplementując inne osoby nie należy oczekiwać tego samego w zamian. Ważną zasadą jest – jedna kobieta to jeden związek. Będąc na imprezie należy się bawić, nikt nie lubi smutasów. Poznawanie nowych ludzi to podstawa dlatego lepiej jest spędzać więcej czasu z osobami, które znamy mniej, niż z tymi które widujemy na co dzień. Należy traktować z szacunkiem osoby wokół nas. Czy to mechanik, ekspedientka w sklepie, ksiądz lub fryzjerka. To jak traktujemy innych wyraża nas jako osobę, a chamstwo może zawsze wrócić nawet ze zdwojoną siłą. Nie należy naśmiewać się z innych osób. Raz na jakiś czas zjedzenie obiadu na mieście nie powinno być problemem. Nie należy marnować czasu na bycie złym i wkurzonym – życie jest zbyt krótkie na takie pierdoły. Rzeczy należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem. Buty do biegania służą do biegania a whisky należy pić w szkle do whisky.