Idealny mężczyzna, oczami kobiet

Każdy mężczyzna, Samiec Alfa zastawia się:, Co robić? Jak wyglądać?… By podobać się kobietom. Płeć przeciwna ma, bowiem pewne swoje wygórowane oczekiwania wobec mężczyzn.
Znając romantyczną naturę pań przychodzi taki moment w życiu każdej kobiety, że zastanawia się, kiedy spotka mężczyznę swojego życia… idealnego mężczyznę. Oczekując na księcia na białym koniu, ma pewne jego wyobrażenia.
Przede wszystkim musi być troskliwy, opiekuńczy, by zawsze odnosił się do swojej kobiety z szacunkiem i zapewniał jej poczucie bezpieczeństwa. Uczciwy i kochający, to także jedne z ważniejszych cech. Kobiety, bowiem kochają, aby ich partner okazywał swoje uczucia poprzez różne miłe gesty, słowa kocham cię, powodujące, że ta wybrana czuję się tą jedyną – najważniejszą. Ku wielkiemu zaskoczeniu przeglądając prasę kobiecą według wielu kobiet jedną z idealnyważniejszych cech, które musi posiadać ideał to poczucie humoru. Swoją decyzję argumentują tym, aby wybranek w każdym momencie potrafił damę swego życia rozbawić i nawet nie przyjemną kłótnię umiał zamienić w krótką wymianę zdań, obracając wszystko w żart. Także ważną cechą u doskonałego mężczyzny jest zaradność życiowa i umiejętności zarabiania pieniędzy. Każda z kobiet chciałaby mężczyzny, który nie dość, że umie poradzić sobie w każdej sytuacji, zachowując w tym zimną krew to zarabia pieniądze, które zapewniają jej wszystkie zachcianki doczesnego świata. Nie da się jednak ukryć, że bardzo ważną, a nawet dla niektórych kobiet najważniejszą cechą mężczyzny jest jego wygląd. Przystojny facet u boku, jest obiektem zazdrości wszystkich kobiet wokoło, powodując, że ego naszej lubej diametralnie wzrasta.
Jaki więc jest ten ideał?… Dla jednych wysportowany, dla drugich super kochanek, a dla innych pań jeszcze inne cechy miały by go odzwierciedlać, ale jest to wybór zależy indywidualnie od każdej kobiety. Bo jak wiadomo ile kobiet tyle gustów!