Ciuchy, które uatrakcyjniają mężczyznę, część 2

Prawdą powszechnie dostępną i sprawdzoną jest fakt, iż to jak jest się ubranym, jaki ma się styl ubierania na codzień i od święta sprawia, że dana osoba postrzegana jest jako elegancka lub nie. Oczywiście ma to także ogromny wpływ na to czy płeć przeciwna postrzega nas jako osobę atrakcyjną czy nie. Mężczyzna, jeśli chce być atrakcyjny dla kobiet, powinien dbać o wygląd nie tylko na pierwszej randce. Jak podają naukowcy różnej maści, są rzeczy, przedmioty, ciuchy, które podnoszą atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Oto krótka lista właśnie tychże rzeczy.
facet-kurtka-skorzanaOkulary kojarzą się z osobami oczytanymi, mądrymi, kompetentnymi. Dobrze dobrane oprawki potrafią zdziałać cuda. Podobnie jest w przypadku okularów przeciwsłonecznych. Kultowymi w tej kategorii szkieł się aviatory, czyli okulary, w których paradował Tom Cruise w filmie „Top Gun”. Te duże okulary ponoć pasują każdemu facetowi, więc nie ma co zwlekać i trzeba jak najszybciej dokonać tegoż zakupu.
Innym przedmiotem, który, zdaniem kobiet, dodaje mężczyźnie atrakcyjności jest obrączka. I choć wydawać by się mogło, że ten symbol lojalności, miłości i oddania, a także wierności, powinien raczej odstraszać kobiety, to jednak, jak pokazują badania, kobiety lubią żonatych. Dlaczego? Być może dlatego, że już jakaś kobieta go usidliła, czyli już dla kogoś okazał się on atrakcyjnym. Po drugie to facet, który szanuje kobietę, chce zapewnić jej dom, stabilność, a to cechy bardzo ważne dla płci pięknej. Poza tym, nic nie smakuje tak dobrze, jak zakazany owoc. Ponoć.
Teraz krótko o pewnej klasyce gatunku, która może wydać się dużym zaskoczeniem. Koszula flanelowa w kratkę. Zaskoczenie? Ponoć kobiety bardzo lubią tego typu ciuch, który może się kojarzyć z podstarzałym wujkiem. Tymczasem kratka na flaneli to znak rozpoznawalny drwaloseksulanego mężczyzny, a flanela w kratkę szybko i z głośnym triumfem wróciła na salony i do łask modowych.
Białe vansy to także klasyka. I można by pomyśleć, że vansy to buty typowo młodzieżowe, to nic bardziej mylnego. Białe są uważane za klasyka, który powinien znaleźć się na nogach faceta, który chce być postrzegany za atrakcyjnego. Przecież powszechnie wiadomo, że buty to jeden z tych elementów, bez którego nie ma mężczyzny, gentlemana. Czyste, zadbane i w dobrym kroju, oto jakie powinny być buty dla niego. facet-biale-vansyW przypadku białych vansów wyznaczniki te są obowiązkowe, gdyż nie ma nic gorszego niż brudne białe vansy.
Są jeszcze takie elementy garderoby, które przyprawiają o bicie serca niewiasty. To skórzana kurtka, która jest absolutnym must have tego i poprzedniego sezonu. Dobrze dobrana, pasująca kurtka będzie znakiem, że mężczyzna idzie z duchem czasu, jest wolny, silny i niezależny. Jeśli do tego będzie podwijać rękawki koszuli lub bluzki, to panie nie będą chciały odrywać od niego oczu. Koszula powinna być zapięta i wsadzona w spodnie, natomiast rękawki podwinięte, starannie. Warto popatrzeć na polityków, którzy objeżdżają miasta, wsie by spotkać się z naiwnymi wyborcami. Oni często mają właśnie podwinięte rękawy.