Ciuchy, które uatrakcyjniają mężczyznę, część 1

O tym, że jak nas widzą, tak nas piszą, wie każdy. Wiadomo także, że odpowiednie ubranie powoduje, że sylwetka wygląda korzystnie lub nie. Każdy także powinien znać paletę barw, w których wygląda dobrze oraz tych, których powinien unikać. Ubranie może pomóc zdobyć pracę, wynegocjować korzystniejsze warunki jakiejś transakcji, może także przyczynić się do podjęcia decyzji, która będzie korzystna lub nie dla nas. Ostatnimi czasy pojawiła się także lista ubrań, które zostały wskazane przez respondentki jako uatrakcyjniające mężczyznę. Więc, w co się ubierać, by zdobyć serce lub przynajmniej atencję kobiety? Oto lista ciuchów, które sprawiają, że mężczyzna wydaje się być bardziej atrakcyjny.

krawatMoże to dziwić, ale wśród takich ubrań znalazł się zwykły t-shirt. W ferworze walki z modą t-shirt został zepchnięty na dalszy plan i zapomniany. Tymczasem jak się okazuje dobrze dobrana bluzka tego typu może wiele zdziałać w oczach płci pięknej. Oczywiście to nie może być wielki, luźny shirt, który wygląda jakby był wyciągany za wszystkie końce, workowaty. Moda dotyczy także i tej części garderoby, zatem należy ubrać modną wersję. A taka wygląda tak, że rękaw jest raczej krótki (najdłuższy do połowy przedramienia), a sama koszulka jest niezbyt obcisła, ale tez nie luźna. Długość ciucha powinna kończyć się na pasku od spodni.

Jeśli chce się wyglądać na mądrego człowieka, to oczywiście bardzo pomogą w tym okulary. Jednak nie każdy kształt oprawek został uznany za uatrakcyjniający. Jak się okazało, najlepszym kształtem jest kształt żółwiej skorupy. Ten kształt jest bardzo klasyczny. Oczywiście podstawową zasadą doboru oprawek jest ich dopasowanie do kształtu twarzy, zatem jeśli akurat takie nie pasują, to warto przyjrzeć się takim, które będą odpowiednie. Kobiety ponoć lubią mądrych i seksownych facetów.
modele-garnituryA jak seksowny i mądry, to jeszcze najlepiej, żeby był elegancki. Zatem najlepszy będzie dobrze skrojony garnitur. Taki, idealnie skrojony garnitur, to marzenie niemal każdego faceta na ziemi. Niestety, koszt uszycia takiego gajerka może odstraszać. Na szczęście coraz więcej sklepów, w tym sieciówek, poszerza swoją kolekcję garniturów o coraz to nowe rozmiary tak, by każdy mógł dobrać odpowiedni dla siebie.
Kiedy dojdzie w końcu do konsumpcji związku, kiedy mężczyzna będzie zrzucał z siebie w pośpiechu garnitur, ważne, by pod spodem znalazły się obcisłe bokserki. Ponoć to właśnie ten model męskiej bielizny uznają panie za najatrakcyjniejszy. Oprócz tego, że bokserki mają być obcisłe, to jeszcze powinny być w kolorach stonowanych. Zatem neonowe majty odpadają. Powinny także być wykonane z dobrego materiału i być wygodne.